Charnowo

Świetlica w Charnowie

Adres: Charnowo 35b

Opiekun świetlicy:  Anna Diementiew

 

Zajęcia świetlicowe

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
15.30 - 19.30
15.00 - 19.00
15.30 - 19.30
15.00 - 19.00
15.00 - 19.00

 

Zajęcia zespołu Retro
Wtorek 17.00 - 19.00
Prowadzący: Krzysztof Plebanek

 

Socjoterapia
poniedziałek i środa 16.00 - 20.00
 
Punkt biblioteczny
wtorek, czwartek i piątek 15.00-19.00

 

Zajęcia taneczne

Wtorek i czwartek    15:00 - 17:00

 

Zajęcia prowadzi Viktoriya Litsowska
 

 

Praca na świetlicy w Charnowie wre w najlepsze. W miesiącu listopadzie dzieci pod czujnym okiem Pani instruktor szyły ozdoby z filcu. Jako pierwsze powstały serduszka. Nasi mali twórcy bardzo zaangażowali się w pracę i już pytają kiedy znowu będą szyć? Co w dobie komputeryzacji jest miłym zaskoczeniem. Z niecierpliwością czekamy na kolejne dzieła naszych małych artystów. 

Nasi mali twórcy stworzyli też na warsztatch z gliny piękne choinki. 

Był też czas na zabawę. Odbyła się zabawa Andrzejkowa z wróżbami i poczęstunkiem. 

Podobnie jak na innych naszych gminnych świetlicach, również dzieci na świetlicy w Charnowie wzięły udział w warsztatach piernikowych. Spod ich rączek wyszły przepiękne dzieła sztuki. 

14 lutego w Walentynki dzieci w Świetlicy Wiejskiej w Charnowie piekły przepyszne ciasteczka ze słodkim witrażykiem przepisu Pani Małgosi. Pięknie zapakowane wypieki mogły posłużyć jako słodka walentynka dla najbliższych. W tle rozbrzmiewały najpiękniejsze piosenki o miłości. Nasi mali kucharze świetnie się bawili.  

Podczas ferii na świetlicy w Charnowie odbył się turniej tenisa stołowego. 

Na świetlicy w Charnowie odbył się Bal Karnawałowy. Wszystkie dzieci dobrze się bawiły przy wesołej muzyce i chętnie brały udział w konkursach i zabawach. 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.