Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich 2023

 

Zapraszamy mieszkańców Gminy Ustka do udziału w bezpłatnych warsztatach tworzenia ozdób z siana i słomy, które poprowadzi Andrzej Wrzecionko -  artysta-rzemieślnik specjalizujący w instalacjach z tworzyw naturalnych. Twórca szopek bożonarodzeniowych i figur z siana m.in. dla miasta Arles, muzeów w Pradze czy restauracji w Norymberdze. W trakcie 2 dniowych warsztatów uczestnicy pod okiem mistrza poznają tajniki tworzenia.
 

Pierwszeństwo w naborze mają osoby do 35 roku życia. Liczba miejsc ograniczona

 

Zapisy do dnia 14 sierpnia w Centrum Kultury Gminy Ustka tel. 515 135 677

 

Warsztaty realizowane w ramach projektu "Tradycja i nowoczesność - aktywizacja mieszkańców Gminy Ustka poprzez organizację warsztatów"

21 955 zł to kwota jaką Centrum Kultury Gminy Ustka pozyskało w konkursie NR 7/2023 PLANU OPERACYJNEGO KSOW NA LATA 2022-2023 na realizację zadania „Tradycja i nowoczesność – aktywizacja mieszkańców Gminy Ustka poprzez organizację warsztatów”. Dzięki temu możliwa będzie realizacja warsztatów ceramiczno-garncarskich, wikliniarsko-plecionkarskich, wyrobów z siana i słomy oraz serowarskich. Więcej informacji już niebawem.

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.