Dołącz do Koła Gospodyń Wiejskich

Zostań członkinią koła gospodyń w Twojej miejscowości

Zachęcamy młode dziewczyny i panie w naszej gminie do tworzenia kół gospodyń, w których będą mogły rozwijać swoją przedsiębiorczość i talenty, edukować się w nowych kierunkach, działać na rzecz mieszkańców i uczestniczyć w pielęgnowaniu tradycji regionu. Koła, to doskonały sposób na zyskanie nowych znajomości, atrakcyjne spędzenie czasu wolnego w ramach zajęć integrujących wszystkie członkinie. Panie mogą otrzymać wsparcie w postaci udostępnienia miejsca na spotkania, a także innego rodzaju w ramach zasobów Gminy i Centrum Kultury, mogą też ubiegać się o dotacje zewnętrzne.
Informacje: 515 135 677
 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.