Pokaż nam swój TALENT

Pokaż nam swój TALENT, a my go rozwiniemy!

~~Śpiewasz, tańczysz, masz talent recytatorski, grasz na instrumencie, rzeźbisz, malujesz lub jesteś dobry w czymkolwiek innym? Zgłoś się do Centrum Kultury, a my w miarę możliwości będziemy starali się rozwijać Twój talent i promować go jak najszerzej. Nie ważny jest Twój wiek, liczy się pasja i zaangażowanie. Uwierz w siebie! Zostań gwiazdą! Na zachętę, zapraszamy do odwiedzenia zakładki ARTYŚCI, tam poznają Państwo działające w naszej gminie zespoły i solistów, a także zakładki TWÓRCY, gdzie umieściliśmy informacje o twórcach z terenu naszej gminy,
Uprzejmie informujemy, że w chwili obecnej prowadzimy nabór na zajęcia grupowe w ramach:
• pracowni rysunku i malarstwa
• pracowni rękodzieła
• warsztatów wokalnych
• fitnessu
• warsztatów krawieckich
• warsztatów kulinarnych
• warsztatów teatralnych
• warsztatów breakdance
• warsztatów tańca towarzyskiego
Informacje: 515 135 677
 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.